2 online
Wielkość czcionki

Programy 2018

Samorząd Województwa Łódzkiego jest jednym z podmiotów organizujących i finansujących bezpłatne programy zdrowotne i akcje profilaktyczne dla mieszkańców regionu. Od 2017 roku mieszkańcy województwa mają również możliwość korzystania z programów współfinansowanych z UE. Realizowane działania dotyczą szczególnie ważnych problemów zdrowotnych, m.in. chorób nowotworowych czy układu krążenia u dorosłych, a u dzieci depresji.

Programy zdrowotne prowadzone w 2018 roku oraz miejsca gdzie można skorzystać z bezpłatnych badań:

Akcje profilaktyczne prowadzone w 2018 roku oraz miejsca gdzie można skorzystać z bezpłatnych badań:

Za organizację powyższych programów i akcji odpowiada Departament Polityki Zdrowotnej, w przypadku ewentualnych pytań prosimy o kontakt pod numerami telefonów: 42 291-98-61, 42 663-37-76.


Programy zdrowotne współfinansowane z UE prowadzone w 2018 roku oraz miejsca gdzie można skorzystać z bezpłatnych badań:

Za organizację powyższych programów współfinansowanych z UE odpowiada Departament Europejskiego Funduszu Społecznego, w przypadku ewentualnych pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 42 663-35-65.

Zadbaj o swoje zdrowie! Pamiętaj, że im wcześniej wykryte zaburzenie, tym większa szansa na wyleczenie lub zahamowanie rozwoju choroby.

Jeszcze nie zagłosowałeś
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www