1 online
Wielkość czcionki

RSS - AktualnościAktualności

01/02/2017

Tym razem nagrody zostały przyznane 3 uczestnikom programu pn. „Program zwiększenia dostępności świadczeń gwarantowanych z zakresu rehabilitacji wśród mieszkańców województwa łódzkiego” w związku z ich udziałem w Programie i wypełnieniem ankiety po jego zakończeniu.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się niezwłocznie, drogą telefoniczną lub mailową, (zgodnie z danymi podanymi w ankiecie).

Gratulujemy!

więcej
05/01/2017

Informacja w sprawie przekazania piłek Massage Gym Ball uczestnikom programu pn. „Program wczesnego wykrywania nowotworów płuc”.

Wybrano już 3 mieszkańców województwa łódzkiego, do których trafią piłki Massage Gym Ball, w związku z ich udziałem w programie pn. „Program wczesnego wykrywania nowotworów płuc” i wypełnieniem ankiety po jego zakończeniu.

więcej
09/11/2016

W ramach akcji „Łódzkie ma pomysł na zdrowie – Nie daj się cukrzycy” od 14 listopada przez cały tydzień, dorośli mieszkańcy naszego województwa będą mogli bezpłatnie zmierzyć sobie poziom glukozy na czczo oraz wykonać lipidogram, a w razie złych wyników badań skorzystać z diabetologicznych konsultacji lekarskich, lekarsko-pielęgniarskich wraz z pomiarem wzrostu, masy ciała, ciśnienia tętniczego, obwodu pasa, określeniem wskaźnika BMI.

więcej
05/10/2016

W dniu 23 października 2016 r. w godz. 9.00 -17.00 serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w niedzielnym festynie pod nazwą „Łódzkie ma pomysł na zdrowie – Nie daj się udarom”, który odbędzie się na terenie zespołu pałacowo-parkowego w centrum Poddębic, przy ul. Mickiewicza.

więcej
03/10/2016

4 października obchodzony jest „Światowy Dzień Onkologii”, w związku z powyższym w ramach akcji „Łódzkie ma pomysł na zdrowie – Nie daj się nowotworom skóry” w październiku zapraszamy dorosłych mieszkańców województwa łódzkiego na bezpłatne konsultacje dermatologiczne z oceną dermatoskopową znamion, połączone z przeprowadzonym przez lekarza wywiadem z pacjentem, edukacją zdrowotną i zaleceniami.

więcej
Projekt i wykonanie:Projektowanie i tworzenie stron www